Point and click / Adventury

Point and click je obecné označení hry, ve které se dostáváte dále jedním klikem na správné místo na obrazovce. Tyto hry mají obvykle několik pokračování.

Také zde najdete adventury, ve kterých můžete sbírat a kombinovat věci a pohybovat se volně mezi několika obrazovkami.

Submachine

Online hra: Submachine prequel
69 %
1504
1
jako archeolog zkoumate jakousi tmavou hrobku. postaveno na enginu submachine, ale moc to s hlavním dějem asi nesouvisí
Online hra: Submachine 1
63 %
1577
1
první díl geniální série Submachine. jste zavřeni v záhadném podzemním bludišti a vaším úkolem je dostat se ven
Online hra: Submachine 1: extended
51 %
1722
2
přepracovaná první verze submachine. bludiště se poněkud pozměnilo, úkoly jsou podle mě těžší a některé přibyly
Online hra: Submachine 2: the Lighthouse
74 %
1415
0
ve druhém díle se ukáže, že jste hráli první díl na automatu ve starém opuštěném majáku. není to vše jen sen? pátrejte po stopách cestovatelů mezi světy, kteří používají Submachine, obrovský stroj, z jiné dimenze
Online hra: Submachine 3: the Loop
20 %
1325
2
po úniku z majáku jste chyceni v Submachine v časové smyčce. v každé úrovni musíte splnit zadaný úkol, a vyčíhnout správný čas k přerušení smyčky a cestě do Laboratoře
Online hra: Submachine 4: the Lab
71 %
1352
2
Submachine vás vyhodila na střeše neznámého domu. Následujte pokyny a dostaňte se dovnitř, do laboratoře kde snad najdete odpověď na své otázky.
Online hra: Submachine FLF
47 %
1308
0
utopeni ve svých zmatených vzpomínkách hledáte cestu ven k příčetnosti. krátká ale pěkná submachine mezihra
Online hra: Submachine 5: the root
71 %
1418
0
Konečně jste se dostali do základny, odkud startují cestovatelé mezi světy. Přidáváte se k nim a hned dostáváte první úkol. Tak směle do toho :) tenhle díl je asi nejdelší a určitě nejlepší.
Online hra: Submachine 6: the edge
75 %
1581
3
na tuhle hru čekám už aspoň rok. tak hurá na ni :) legenda mezi flash adventurami. stroj Submachine vás opět vyplivne kdesi na úplném konci reality. dokážete se dostat z bezvýchodné situace?
Online hra: Submachine: 32 Chambers
63 %
1728
4
další submachine, tentokrát podle reliéfu na zdi v Mayské pyramidě. najděte všechny drahé kameny a 4 destičky, pomocí kterých otevřete bránu na konci obtížného bludiště
Online hra: Submachine 7: The Core
73 %
1650
11
Nový a nečekaný, ale o to víc příjemně překvapivý díl Submachine. řešíme a neflákáme se :)
Online hra: Submachine 8:the plan
65 %
1257
2
Pokračování slavné Submachine série. Murtaugh se vrací a vy jste opět chycen mezi dvěma světy. Další nálož logických hádanek, záhadných páček a vypínačů. Jeden mozkový závit nezůstane nečinný :))
Online hra: Submachine 9: The Temple
65 %
1334
1
pokračování legendární adventury. procházíte bludištěm starobylého města a cesta dál je stále komplikovanější. v ruce máte navíc ještě přepínač mezi realitami.
Online hra: Escape From Jay Is Games
80 %
1122
2
Mimozemšťan připoutaný k posteli, všude záhadné přístroje a atmosféra egyptské hrobky. A teď si zkuste utéct. Skutnik v nejlepší formě :)
Online hra: Eien
48 %
1212
13
Najděte cestu skrz tajuplné bludiště. Logická hra s temnou atmosférou z dílny tvůrce Submachine.
Online hra: Submachine 10: the Exit
86 %
1132
1
Zřejmě poslední díl Submachine. Začátek je lehoučký, ale pak pořádně přituhne, protože se můžete volně přenášet mezi osmi mimozemskými světy.

Další adventury

Online hra: Forgotten Hill Memento: Buried Things
55 %
1467
0
Hororová adventura o šíleném vědci a jeho pohřbené manželce. Celkem dobré logické hádanky.
Online hra: Nekra psaria 4
67 %
791
1
Zatím nejlepší a nejúchylnější ze série Nekra Psaria. Nemám slov :)
Online hra: The Chambers 3
40 %
708
2
Celkem těžká logická hra. Jste zavřeni v propleteném bludišti plném páček, dveří a silových polí a musíte se dostat ven. Připomíná film Kostka.
Online hra: Through Abandoned 2 The Forest
-- %
760
0
Pěkná nová adventurka jak má být. Procházení portály do vzdálených světů a řešení logických úkolů. Tak směle do toho.
Online hra: Bad Viking and the Curse of the Mushroom King
50 %
778
0
Král houbička vás proklel strašlivým prokletím, že už vám nikdy nebude chutnat hamburger. Jediná záchrana je uvařit si kouzelný lektvar. Vaše cesta začíná.
Online hra: Forgotten Hill: Fall
50 %
772
2
Lehce hororová adventura, ve které bloudíte v noci v tajemném opuštěném domě a nejde elektřina. Najdete uvnitř pomoc a dostanete se ven živý?
Online hra: Cube Escape: Birthday
53 %
849
1
Výprava do minulosti na břehu Rusty Lake. Co se přihodilo o vašich devátých narozeninách a poznamenalo celý váš život? Můžete to změnit? Mysteriózní adventura.
Online hra: Konchi Quest the Forbiden Map
40 %
681
0
Akční adventura, ve které klikáte na prostředí kolem hlavního hrdiny, i na něj samotného, abyste našli správnou kombinaci jak se dostat dále.
Online hra: The Queen of Snakes
80 %
786
1
Odvážná cestovatelka se vydává do džungle, najít poklad hadí královny. Budete jí v téhle těžké adventuře nápomocni?
Online hra: The Earl Octopusor
-- %
760
0
Těžká adventura s trochu podivným příběhem. Potápěčka zachraňuje svého asi otce, který se zamiloval do mořské panny a unesla je chobotnice :))
Online hra: Cube Escape: the Mill
90 %
903
1
Série pokračuje. Jste zavření ve starém mlýnu u jezera a odhalujete další část příběhu o černých a bílých kostkách a osobách v pozadí. Zprovozněte mlýn a uvidíte.
Online hra: Cube Escape: Case 23
50 %
836
1
Zatím nejlepší a nejdelší díl série cube escape. Jste detektiv a vyšetřujete vraždu, která se stala u rezavého jezera v roce 1971 a na jejíž záblesky jste narazili v minulých dílech. Můžete se těšit na netradiční hádanky.
Online hra: Cube Escape: Harvey's Box
60 %
941
0
další dílek skládanky do příběhu o rezavém jezeře. tentokrát jste v roli papouška, který je převážen k jezeru v krabici a máte se dostat ven. uvnitř je to totiž docela strašidelné ;-) ovšem venku taky.
Online hra: Cube Escape: Arles
30 %
827
2
A jsme zpátky u rezavého jezera. Tentokrát v domku Vincenta van Gogha, plném inspirace a nedokončených obrazů. Rozluštíte všechny hádanky a otevřete neodmyslitelnou kostku? Objeví se opět černý muž? A co vaše ucho?
Online hra: Cube Escape: the Lake
60 %
898
4
Další příběh od rezavého jezera, kde pod hladinou žijí příšery, v šumění stromů slyšíte hlasy, můžete najít starobylé artefakty, obrazy ožívají, ptáci snášejí černá vejce a nic není zapomenuto.
Online hra: Abandoned: The Cube Chambers
87 %
833
2
Pokračování hry Abandoned. Jste v labyrintu místností a musíte v každém vyřešit hádanku, abyste se dostali do dalšího.
Online hra: Samsara Room
25 %
924
0
Pohlédněte pětkrát jinak na stejný pokoj, a najděte cestu ven z téhle mysteriózní adventury.
Online hra: Cube Escape: Seasons
60 %
982
0
Náročná adventura s hororovou atmosférou, odehrávající se v jednom jediném pokoji. Dokážete změnit minulost?
Online hra: Abandoned
33 %
886
3
Jdete po stopách svého bratra v tibetu a přitom se dostanete na jinou planetu, kde sídlí nějaká starobyla civilizace. Hra se podobá sérii Submachine.
Online hra: Where is 2015?
40 %
907
3
Adventura od Skutnika po vzoru 10 gnomes, ve které hledáte stránky kalendáře a různé další věci, pomocí kterých objevíte, kde se skrývá nový rok 2015.
Online hra: Eien
48 %
1212
13
Najděte cestu skrz tajuplné bludiště. Logická hra s temnou atmosférou z dílny tvůrce Submachine.
Online hra: Nekra Psaria
53 %
1011
0
Adventura z fantaskního světa s nesmírně divnou grafikou. Když si na ni ale zvyknete, budete ji obdivovat :) Cílem je nahodit generátor, k čemuž vede řada menších úkolů.
Online hra: The Deepest Sleep
-- %
895
1
pokračování série hororových adventur na téma oživlých snů. nejlepší zážitek z těchto her budete mít, když si večer zhasnete a dáte si na uši sluchátka :) nezapomeňte si taky zahrát první dva díly.
Online hra: Killer Escape 3
60 %
918
0
V dalším patře potkáte hned zkraje zcela nečekané nepřátele :) Lekačka střídá lekačku. Brzy se ale dostanete do děje a máte možnost odhalit celý příběh, který předchází sérii Being One.
Online hra: Killer Escape 2. The Surgery
29 %
939
1
Pokračování hororové adventury. Prvnímu vězniteli jste utekli. V dalším patře se ale dostanete do spárů šílené doktorky se zálibou v chirurgii. Odhalíte pozadí příběhu a dostanete se na svobodu?
Online hra: Killer Escape
20 %
1025
0
Náročná hororová adventura. Probouzíte se ve špinavé cele a váš věznitel, muž se spálenou tváří, vám sděluje, že vás brzy bude mučit. Když na chvíli odejde, musíte se pokusit utéct.
Online hra: The Everloom
80 %
854
0
v této adventuře navštívíte ve snu kouzelný les a jeho neobvyklé obyvatele. každému musíte s něčím pomoc a úspěšně tak projít celým příběhem.
Online hra: Kveendolnitza 2
20 %
937
1
V prvním díle jste získali housličky a propadli se trhlinou v časoprostoru. Nyní musíte realitu navrátit zpět do její původní podoby v dalším složitém bludišti ve tvaru obřího šneka :)
Online hra: The Scene of the Crime: Golden Doll
67 %
942
0
Druhý díl detektivní adventury. Opět jako detektiv přicházíte na místo činu vybaven snímačem otisků prstů. Vražda se tentokrát stala v domku na pláži. Podaří se vám posbírat dost důkazů k usvědčení pachatele?
Online hra: Mandrake
52 %
998
5
Dva mágové se dlouhé roky pokoušeli vypěstovat zpívající mandragoru. Když byla konečně hotová, něco se stalo. Probíráte se s bolavou hlavou a vaše kolegyně je pryč i s květinou. A mosty kolem vaší věže strhané :) Co teď?
Online hra: The Scene of the Crime
45 %
999
0
První díl detektivní adventury. Přicházíte na místo činu. Ve vaně je mrtvý muž a vedle dopis o vydírání a únosu. Ale stalo se opravdu vše tak, jak to na první pohled vypadá?
Online hra: Deeper Sleep
60 %
1001
1
Pokračování hororové adventury. Po zážitcích z prvního dílu zkoumáte lucidní snění a opět se ponoříte do hlubokého spánku. Tentokrát ve snu potkáte i další spící lidi. Hra je mnohem větší než první díl a neméně děsivá :) Slabší povahy by to neměly hrát.
Online hra: Deep Sleep
80 %
962
0
Hororová adventura. Co se vám může stát, když hluboce usnete a ve snu zjistíte, že se nemůžete probudit. A něco stále číhá ve stínech...
Online hra: Kingdom of Liars
60 %
913
0
Detektivní adventura. Přijíždíte se svou sestrou do města Ashbane, abyste se stal členem Hlídky. Ve městě zločin jen kvete, takže vás hned zapojí do vyšetřování prvního případu.
Online hra: Escape from 26
57 %
1104
4
Adventura o malé holčičce zavřené v obrovské kleci. Grafika je na flash hru nádherná. Zjistíte jak z klece uniknout a kdo je tajemný spolubydlící?
Online hra: BNKR
50 %
923
0
V daleké budoucnosti se ruinami měst probírají už jen roboti. Lidé zmizeli neznámo kam. Jako jeden z průzkumných robotů jste vyslán do starého bunkru, který se zničehonic otevřel. Co tam asi objevíte? Atmosférická adventura.
Online hra: Daymare Cat
83 %
1064
0
Další příběh z města Daymare, kde malá holčička hledá cestu ven. Spusťte pět gramofonů a utečte všem strašidlům.
Online hra: Scene of the Crime: Dream of Murder
63 %
1058
0
Vžijte se do role detektiva vyšetřujícího vraždu. Pátrejte a odhalujte stopy vedoucí až k pachateli. Detektivní hra s noir atmosférou.
Online hra: Sneak Thief 5 – Final Five
60 %
1948
0
Pátý díl série sneak thief. Na základně geniálního vědce naleznete jeho samotného, proměněného v kámen. Tak se trošku rozhlédnete, co by se tu dalo ukrást :)
Online hra: Sneak Thief 4 – Fourth Find
80 %
1853
1
Čtvrtý díl série sneak thief, ve které se vloupáte na vzducholoď a podle plánů se pokoušíte postavit robota.
Online hra: Ugly Americans - Citizen Ugly
60 %
932
0
Pracujete na úřadě pro začleňování různých oblud a příšerek do americké společnosti. Dnes bude opět perný den. Známí potížisté zase něco provedli, a vy to musíte vyžehlit. Jen co se dostanete z těch pout.
Online hra: Panda's Bigger Adventure
50 %
915
1
Příběh pandy s ukradeným strojem času pokračuje. Hned zkraje najde pravého majitele. Je to Elvis. Ale je zavřený ve vězení v budoucnosti. Musíte ho vysvobodit.
Online hra: Panda's BIG Adventure
90 %
948
0
Starší adventura, v hlavní roli se sympatickou pandou a porouchaným strojem času. Ve 4 obdobích musíte najít 4 součástky a stroj opravit.
Online hra: Nick Toldy and the Legend of Dragon Peninsula
60 %
925
1
Nick přijíždí na Dračí poloostrov, aby se stal rytířem, hrdinně zabil draka a vzal si princeznu. Hned zkraje je však zaskočen přísnou byrokracií. Dokáže vůbec vyplnit přihlášku? :)
Online hra: Creatively Complicated
60 %
883
2
Poměrně obtížná adventura s jednoduchou grafikou. Zachraňte vaši dívku ze spárů jeskynní příšery.
Online hra: Ubooly and Friends
50 %
925
0
Medvídkovi Ubooly se schovali kamarádi. Nechali ale veršované nápovědy, jak je najít. A kdyby na vás byly těžké, poraďte se s ptakopyskem. Ten ví věcí :)
Online hra: El Laberinto Esférico
60 %
881
0
V nekonečném labyrintu... se mrtvole zdá sen. Vyberte si jednu ze tří věcí, a jednu ze tří cest. Úžasně animovaná adventurka s devíti netradičními konci :)
Online hra: Chasm adventure
47 %
982
0
Starší ale dobrá adventurka. Byl jsi vybrán jako ten, který zachrání vesnici a obnoví dodávku vody. Ostatní vesničané se zatím postarají, aby nezteplala zasoba piva, a všecko ho vypijou :-D
Online hra: Shapik The Quest
40 %
980
0
Hledáte kamaráda v kouzelném lese a pomáhá vám přitom chytrá včelka. Roztomilá ručně kreslená hra, ne nepodobná klasice žánru, Samorostu.
Online hra: Cuboy: back to the cubeture
50 %
957
0
Sětoznámý odborník úplně na všechno, Cuboy, se vydává na misi do minulosti, aby zastavil kočičího zločince. Adventura složená z kostiček a smrtícího humoru :)
Online hra: Fog fall 4
40 %
1130
0
pokračování adventury ze světa po jaderné válce. náš hrdina přichází do města coopertown, kde přežilo pár lidí a vytvořili něco na způsob civilizace. ale k cizincům jsou velice nepřátelští.
Online hra: Wentworth
30 %
923
0
Kočičí výzkumník Wentworth prospal celý rok na oběžné dráze. Dnes ale přilétá inspektor, aby zkontroloval, co celý rok dělal. Dokážete vyřešit tuhle malou vesmírnou krizi v zajimavé adventurce?
Online hra: The Trader of Stories: A Grain of Truth
56 %
1218
0
Jedna z nejhezčích a nejpropracovanějších flash adventur, které jsem kdy viděl. Hrdinka z prvního dílu se vydává přes velké pláně a odhaluje střípky ze své minulosti.
Online hra: Covert Front 4
45 %
1058
0
pokračování příběhu tajné agentky z dílny geniálního tvůrce světů Skutnika. tentokrát prý dobrodružství končí, takže neváhejte a odkryjte kam to vše povede.
Online hra: Kveendolnitza
57 %
955
0
mysterious adventure. seek hidden artifact in complex structure of buildings where you will be upside down very often :) Nicely looking game with epic music
Online hra: Evolution
67 %
1043
0
plujete si takhle se svým batyskafem v tichém oceánu, když tu vás porucha donutí zakotvit v jeskyni na ostrově. brzy zjistíte, že ostrov používá jako svou laboratoř velice náladový vědátor :) pěkná adventurka s obtížnými hádankami
Online hra: Gretel & Hansel
100 %
943
0
ručně malovaná hororová adventura na motivy pohádky O Jeníčkovi a Mařence. V roli Mařenky musíte zachránit sebe i Jeníčka před hrozivým plánem vaší macechy.
Online hra: Tanooky Tracks
47 %
1013
0
Nezbedné potvůrky Tanooky vyhnaly z domečku jeho obyvatele. Podle deníku, který si vedly, je teď musíte všechny najít. Ale nebude to lehké, jsou opravdu dobře schované. Netradiční point and click.
Online hra: Synapsis 2
40 %
1023
0
Psychedelická adventura, ve které se pohroužíte do tajemných zákoutí mozku a vaším úkolem je vyřešit několik tématických lokací. Vyborný druhý díl.
Online hra: Imagia 3 the Quarry
68 %
1208
0
Nacházíte se v opuštěném kamenolomu, který skrývá mnohá tajemství. Například jak vytesat jednorožci nová křídla? :-) Pěkná a obtížná adventura.
Online hra: Imagia 2 the Dome
17 %
1126
0
Další architektonický rébus, tentokrát neobyčejně obtížný. Prozkoumejte každý kout a vyřešte hádanky starobylého Dómu.
Online hra: Imagia 1 the Tower
40 %
1059
0
Prozkoumejte zříceninu věže a najděte ukryté pokyny jak nakreslit obraz. Klikejte úplně všude, kde to vypadá podezřele :)
Online hra: Riddle School 4
33 %
1103
1
Aneb jak to dopadne, když se tvůrci nechce dělat čtvrtý díl, ale fanoušci jsou neodbytní. Tak tady ho máte :-D this is the best game ever.
Online hra: Riddle School 3
90 %
976
1
Nevím jak je to možné, ale naši 4 známí záškoláci postoupili na střední školu. A samozřejmě že je první den nenapadlo nic lepšího než zase utýct :-))
Online hra: Riddle School 2
60 %
942
1
Další den, další příšerná hodina. Tentokrát hudební výchovy. A naši 4 kamarádi se už zase chystají utéct.
Online hra: Riddle School 1
70 %
985
0
rychlá útěkovka ze školy. začátek výborné série. utečte ze třídy pro poškoláky a poté i z téhle šílené školy, kde je 7 žáků ale 50 skříněk :-D
Online hra: Riddle Transfer
70 %
1091
3
Naši 4 hrdinové se vracejí zpět na Zemi, ale při přistání je chytí MiB a zavřou do tajné vojenské laboratoře. Takže pokračujem a jsme zase na útěku :-)
Online hra: The Adventures of Red - The Quest for the Chocolate Muffin
93 %
1000
0
Výprava za muffinem zdarma se hrdinovi jménem Red výrazně zkoplikovala. Dokážete projít spletité bludiště plné zamčených dveří a konečně se pořádně nadlábnout?
Online hra: Quest for milk
80 %
962
0
Old school adventurka, plná vtipů a netradičních řešení :-) Jak těžké je sehnat litr mléka? Hodně !
Online hra: Transylvania
60 %
995
0
typický obyvatel transylvánie, pan Brambora, má v noci bouračku daleko od domova. čeká ho strastiplná cesta domů. doslova cesta peklem.
Online hra: Sneak Thief 3 – Triple Trouble
58 %
2246
3
Třetí pokračování série sneak thief, ve které se jako zloděj pokoušíte geniálnímu vědci odcizit jeho vynálezy.
Online hra: the Uninvited guests
40 %
992
5
Přicházíte s vaší dívkou domů po vydařeném rande, těšíte se že jí ukážete ložnici, ale co to, dveře dokořán a v bytě brutální pařba. Zvládnete situaci? :-D
Online hra: Archipelago
48 %
1105
3
Neobvyklá adventura. Vaše loď ztroskotá na moři a vy se zachráníte na podivné skupince ostrovů. Překvapí zejména trojrozměrný pohyb a extrémní obtížnost.
Online hra: Nightmares The Adventures, Episode 4
60 %
1011
0
Do čtvrtice všeho dobrého. Zatím poslední noční můru prožije Viky ve snovém vězení. Tenhle díl je asi nejtěžší.
Online hra: Nightmares The Adventures, Episode 3
60 %
1061
1
třetí noc malého Viktora plná nočních můr, tentokrát bloudíte v obrovské knihovně a terorizuje vás vzteklá krysa
Online hra: Neil the Nail
67 %
923
1
Adventura o tom, jak odvážný hřebík Neil uniká ze světa zlých kladiv. Strašně jednoduchá ale roztomilá. Bude se vám líbit.
Online hra: Nightmares The Adventures, Episode 2
60 %
983
1
malý Viktor už se zase počůrává ze strašlivých nočních můr. pomozte mu je zahnat v povedené adventuře
Online hra: Nightmares The Adventures, Episode 1
80 %
1005
1
pěkně kreslená a namluvená adventura, pomozte malému Viktorovi zahnat ve snu noční můry
Online hra: Microcosmic Shooter
45 %
977
4
Zmutované mouchy a vy, jako bojovník bez bázně a hany musíte zdolat nástrahy náhle přerostlé kuchyně. Výborná adventura plná nápadů.
Online hra: Legend of Hiro
100 %
1029
0
Vtipně ukecaná adventura ve stylu Zeldy s hudbou která vás roztančí :) Získejte legendární svitek a zabraňte vyvolání démona, který by zničil celý svět.
Online hra: Aurora
40 %
1169
0
Adventura z města duchů na divokém západě s úžasnou atmosférou. Jak jinak když tvůrcem není nikdo jiný než náš oblíbený Skutnik.
Online hra: Morbid 2: the Cure
80 %
1209
2
Joo středověk, to byly časy. V této temné adventuře hledáte lék proti morové nákaze.
Online hra: Morbid
53 %
1184
1
Adventura z temného středoveku sužovaného morem. Umírají miliony, ale někteří se opět vracejí. Najdete způsob jak zničit upíra?
Online hra: The Trader of Stories
68 %
1138
0
Putování krásné sběratelky příběhů. Na lesní cestě poblíž jedné vesnice se jí poláme kolo od vozu. Vyrazí tedy pro pomoc... propracovaná adventurka od tvůrce Submachine.
Online hra: Sneak Thief – Prime Catch
46 %
2508
4
Nová série od tvůrců Great * escape her. Tentokrát není cílem utéct, ale vloupat se do domu, sestrojit a ukrást jeden vynález. Hra patří k těm lehčím.
Online hra: The Fog Fall 3
80 %
1114
0
třetí díl postapokalyptické adventury. vracíte se do města ze kterého jste ve druhém díle uprchli a dokonce i do bunkru z jedničky. tentokrát ale již ve službách jisté organizace...
Online hra: The Dreamerz
70 %
969
1
stroj na sny se pokazil. musí povstat hrdina a opravit ho. a ten hrdina jste vy. :) tak šup do rakety
Online hra: Coma
47 %
1296
1
chodička a skákačka s několika logickými úkoly, trošku ve stylu dizzy, ale velice pěkně udělaná a s příjemnou hudbou
Online hra: Heart of Tota
45 %
1118
1
Jste dobroudruh a hledáte na tropickém ostrově starodávný magický artefakt. Hra je zpočátku lehká, ale později přituhuje. Zároveň můžete soutěžit v dohrání na nejmenší počet kliknutí a hledat 60 skrytých mincí.
Online hra: Bermuda escape
44 %
1072
7
starší ale dobrá adventura o tom jak uvíznete v bermudském trojúhelníku a objevíte pod vodou tajemnou kouli
Online hra: Ninja-Pi-Ro
57 %
978
12
vaše postava se může proměňovat mezi ninjou, pirátem a robotem. Každý má jiné schopnosti. Přijdete na to jak s jejich využitím ukrást přísně střežený diamant?
Online hra: Riddle School 5
96 %
1252
7
povedená adventurka s jednoduchou grafikou, kterou ale vynahrazuje fajn hudbou a hlavně super hratelností
Online hra: Being One: Episode 4
50 %
1246
1
závěr sci-fi série. konečně unikáš z asteroidu a POMSTA je tvá :-D
Online hra: Being One: Episode 3
90 %
1219
1
tentokrát o Temné hmotě, a spousta vysvětlování, kdo jsi, kde jsi atd.
Online hra: Being One: Episode 2
35 %
1166
1
druhý díl sci-fi adventury. váš útěk z laboratoře pokračuje. zjistíte kdo jste a co vám udělali? a proč se kolem potuluje uprchlý upír?
Online hra: Being One: Episode 1
45 %
1208
4
pěkně zpracovaná sci-fi adventura s mírně hororovým námětem. atmosféra na vás tzv. dýchne :-D
Online hra: Little Wheel
100 %
974
0
výborně udělaná hra, kde ovládáte malého robůtka a zachraňujete civilizaci. hra má jen jednu chybu, že je příliš lehká
Online hra: The Blue Beanie
28 %
1030
0
překrásná hra, na motivy Samorostu a Haluze :) kteréžto jistě znáte
Online hra: Bowja the Ninja
75 %
1001
0
první díl slavné point and click série, ve které jste v roli ninji a vaší hlavní zbraní je luk. výborné zpracování i hratelnost.
Online hra: The Fog Fall 2
66 %
1202
5
bomba, pokračování fog fall je tu. vylézáte z atomového krytu na povrch a prozkoumáváte město. dokonce objevíte nějaké lidi co přežili. ale jsou to veskrze hajzli :D
Online hra: Pet escape
25 %
1197
1
sedíš v koruně stromu a tvůj mazlíček je chycený v kleci na zemi. kolem divá zvěř a dolů daleko. zachráníš ho?
Online hra: Forgotten Asylum
30 %
1389
1
jako další tu máme starší adventuru plnou atmosféry a skvělé grafiky. cíl hry neznám, jelikož jsem ji ještě pořádně nehrál, ale zřejmě máte najít svou dívku v dávno zavřeném blázinci uprostřed lesa
Online hra: Gatuno in Halloween
58 %
1121
0
Kočička Gatuno se při zkoumání chatrče místní čarodějky omylem proměnila v kámen. Musíte ji zachránit než bude pozdě.
Online hra: Gatuno in Christmas
48 %
1119
1
příhody kočičky Gatuno o vánočních svátcích. kde sehnat dárek, když dveře do obchodu hlídá zlý pes? pěkná adventura
Online hra: Galves Adventure
53 %
1161
11
tady tuhle hru jsem absolutně nepochopil. cílem je prý porazit toho lva nahoře. jestli na něco příjdete, dejte vědět :))
Online hra: The Fog Fall
72 %
1173
2
postkatastrofická adventurka. podaří se vám uniknout z atomového krytu? a přežil nahoře někdo?
Online hra: Time escape
70 %
1166
0
středně těžká adventura, s možná starší grafikou, ale dlouhým a zajimavým příběhem. Pro pravé útěkové fajnšmekry/maniaky :).
Online hra: Gateway
90 %
986
0
hranatý robůtek řeší spletité hádanky
Online hra: Gateway 2
33 %
1025
1
tentokrát musíte rozluštit děsivé tajemství
Online hra: Synapsis
36 %
1076
0
trochu psychedelické prostředí, ale zajimavé hádanky. rozhodně doporučuji
Online hra: Demonia City
80 %
955
0
kultovně vypadající první díl adventury. vy jste zřejmě démon. tedy démonka ;-)
Online hra: Doctor KU, the Cellar
46 %
1185
0
jak se dostanete ze sklepa? vše potřebné máte po ruce
Online hra: Insight
10 %
1143
0
zapeklitá adventura s na první pohled jednoduchou grafikou, ale ďábelskými úkoly
Online hra: Curious
60 %
968
0
výprava zvědavce po jedné anglické univerzitě. tahle hra ji má nejspíš propagovat
Online hra: Anikas odyssey
44 %
973
0
orel vám unesl plyšáka a proto hurá do nebezpečné divočiny, zachránit ho
Online hra: No Vacancy
53 %
1137
0
pěkně animovaná adventurka s princeznou, tajnou agentkou
Online hra: The Visitor
70 %
1052
0
přicháme v míru a máme vás rádi. k obědu !!! (obsahuje scénu s kočkou, nevhodnou pro slabší povahy) Hra má tři zakončení.
Online hra: Give Junior His
87 %
1169
0
tak co dostane Junior letos pod stromeček?
Online hra: Give Junior a bath
56 %
1096
0
a ne a ne a ne, a nevykoupu se !
Online hra: Junior goes fishing
56 %
1083
0
Junior usnul na rybách a vy se musíte snažit, aby něco chytil

Reemusova dobrodružství

Online hra: The Several Journeys of Reemus, Prologue
65 %
1357
0
zachraňte vesnici před záplavou obřích mravenců
Online hra: The Several Journeys of Reemus, Chapter 1
66 %
1360
0
cesta ke králi pro odměnu se Reemusovi poněkud zkomplikovala
Online hra: The Several Journeys of Reemus, Chapter 2
69 %
1286
2
výprava za vševědoucím červem v převleku za včelku máju. Reemus jak se patří :)
Online hra: The Several Journeys of Reemus, Chapter 3
58 %
1342
15
Další, výbornou grafikou a příběhem nabitý, díl Reemuse. Příběh navazuje přesně ve chvíli kdy vyslýcháte červa z předchozího dílu.
Online hra: A small fawor
30 %
1184
0
pěkná sci-fi adventurka, z dílny tvůrců Reemuse
Online hra: Another small favor
48 %
990
0
pokračování sci-fi adventury Small favor, ze světa kde vždycky platí - něco za něco. opět se objevíte v roli nájemného zabijáka na přísně tajné misi.
Online hra: The Several Journeys of Reemus, Chapter 4
63 %
1098
0
Reemus a jeho věrný druh Liam se pokoušejí varovat království před invazí vražedných červů. Ale narazí na nepřekonatelnou byrokracii.

Aztec Games - Jinja série

Online hra:  Shinto Shrine - Jinja
55 %
1292
1
výborná japonská point and click adventura od Aztec games. zastavte střelu letící na šintoistický chrám pomocí dokonale ukryté moderní technologie. první díl Jinja série
Online hra: Escape from Island
44 %
1386
2
další hra z dílny Aztec games. grafika je velmi podobná hře Jinja, dokonce je tam i ta líná kočka :D ale cíl je tentokrát dostat se z ostrova, kde jste ztroskotali
Online hra: Escape from Octlien
40 %
1218
6
třetí část Jinja série. následuje po Escape from Island. ocitáte se na palubě vesmírné lodi, která s vámi míří vesmírem do neznáma. podaří se vám uniknout?
Online hra: Dr Kokkoy
60 %
1242
1
čtvrtý díl Jinja série. v satelitu unikáte z vesmírné lodi a přistáváte na Zemi. že by vás mimozemšťané nechali jen tak uniknout? to asi néé, bude třeba se na ně připravit :)
Online hra: Ruins of Pantheon
65 %
1330
2
pátý a zatím poslední díl Jinja série. kosmická loď vetřelců se opět blíží k Zemi a ty jsi jediný kdo je schopen je zastavit. k dispozici máš samozřejmě nějaké důmyslné hi-tech zařízení ukryté ve starověkých ruinách. jak jinak :D

Daymare town

Online hra: Daymare Town
60 %
1252
0
jednoduchá grafika, ale přízračná atmosféra jednoho tajemného městečka
Online hra: Daymare town 2
55 %
1380
0
denní můra pokračuje. tentokrát v městečku potkáte i jeho obyvatele a konečně zdárně uprchnete
Online hra: Daymare town 3
60 %
1276
5
třetí díl Skutnikovy geniální série o úchylně surreálném městě. denní můry nejsou tím, čím se zdají být
Online hra: Daymare Cat
83 %
1064
0
Další příběh z města Daymare, kde malá holčička hledá cestu ven. Spusťte pět gramofonů a utečte všem strašidlům.
Online hra: Daymare town 4
60 %
1007
7
Rozsáhlé pokračování adventury o útěku z Daymare town. Bloudíte pustinou kolem města a snažíte se proniknout mlhou. Správnou cestu uvidí jen ten, kdo sní mozek písečného obra.

Cover Front

Online hra: Covert Front
50 %
1100
2
sympatická tajná agentka odhaluje záhadu opuštěného domu
Online hra: Covert Front 2
86 %
1176
3
rozsahlá sklepení domu skrývají nečekané rozuzlení
Online hra: Cover Front 3
56 %
1364
5
pokračování slavné adventurní série cover front spatřilo světlo světa. kampak nás zavede tajná agentka tentokrát?
Online hra: Covert Front 4
45 %
1058
0
pokračování příběhu tajné agentky z dílny geniálního tvůrce světů Skutnika. tentokrát prý dobrodružství končí, takže neváhejte a odkryjte kam to vše povede.

Alice is dead

Online hra: Alice is dead 1
67 %
1169
4
strašidelná hra na motivy alenky v říši divů. budete se opravdu divit :-D jaké hádanky je možné vymyslet
Online hra: Alice is dead 2
30 %
1125
2
pokračování ujeté alenky v říši divů. tentokrát začínáte zavření v blázinci, váš spolubydlící to má už za sebou a chlapík ve vedlejší cele je nějakej divnej ;-)
Online hra: Alice is dead 3
7 %
1082
0
třetí pokračování mysteriózní hororové adventury z prostředí Alenky v říši divů
Online hra: No place like home
33 %
1510
0
velice mysteriózní room escape. kromě útěku z pokoje musíte zřejmě také přijít na to kdo jste a proč tam jste. atmosférou připomíná řadu Alice is dead
Online hra: Hood - Episode 1
30 %
998
0
odlehlou vesničku terorizuje zlá čarodějnice. obyvatelé obviňují holčičku v červené kápi. pozvali si na ni vás, lovce nadpřirozena, ale zdá se, že né vše je, jak vám řekli
Online hra: Kingdom of Liars
60 %
913
0
Detektivní adventura. Přijíždíte se svou sestrou do města Ashbane, abyste se stal členem Hlídky. Ve městě zločin jen kvete, takže vás hned zapojí do vyšetřování prvního případu.
Online hra: Deep Sleep
80 %
962
0
Hororová adventura. Co se vám může stát, když hluboce usnete a ve snu zjistíte, že se nemůžete probudit. A něco stále číhá ve stínech...
Online hra: Deeper Sleep
60 %
1001
1
Pokračování hororové adventury. Po zážitcích z prvního dílu zkoumáte lucidní snění a opět se ponoříte do hlubokého spánku. Tentokrát ve snu potkáte i další spící lidi. Hra je mnohem větší než první díl a neméně děsivá :) Slabší povahy by to neměly hrát.
Online hra: The Deepest Sleep
-- %
895
1
pokračování série hororových adventur na téma oživlých snů. nejlepší zážitek z těchto her budete mít, když si večer zhasnete a dáte si na uši sluchátka :) nezapomeňte si taky zahrát první dva díly.

Tortuga

Online hra: Tortuga 1
49 %
1208
0
začátek celé série. jsi zajatec na pirátské lodi, která se plaví do Tortugy. dokážeš uprchnout?
Online hra: Tortuga 2
72 %
1254
0
pokračování útěku z lodi v pirátském přístavu Tortuga
Online hra: Tortuga 3
20 %
1193
0
třetí díl Tortugy. tentokrát nečekaně dlouhý :) v pirátském městě Tortuga prcháte před davem rozčílených pirátů z lodi kterou jste zničili v předešlých dílech
Online hra: Otomaco
31 %
1308
1
pěkně kreslená adventurka, ve které musíte zachránit tři hrdiny ze středověké hladomorny. přiměřeně těžká.
Online hra: Mandrake
52 %
998
5
Dva mágové se dlouhé roky pokoušeli vypěstovat zpívající mandragoru. Když byla konečně hotová, něco se stalo. Probíráte se s bolavou hlavou a vaše kolegyně je pryč i s květinou. A mosty kolem vaší věže strhané :) Co teď?