Cube Escape: Harvey's Box

60 %0 %hlasuj 0hlasuj 20hlasuj 40hlasuj 60hlasuj 80hlasuj 100100 %

další dílek skládanky do příběhu o rezavém jezeře. tentokrát jste v roli papouška, který je převážen k jezeru v krabici a máte se dostat ven. uvnitř je to totiž docela strašidelné ;-) ovšem venku taky.


Jsi 1, kdo dnes tuto hru hraje a 959 celkově.


Vaše komentářetady budou komentáře


Související a podobné hry

Online hra: Cube Escape: Seasons
60 %
999
0
Náročná adventura s hororovou atmosférou, odehrávající se v jednom jediném pokoji. Dokážete změnit minulost?
Online hra: Samsara Room
25 %
944
0
Pohlédněte pětkrát jinak na stejný pokoj, a najděte cestu ven z téhle mysteriózní adventury.
Online hra: Cube Escape: the Lake
60 %
915
4
Další příběh od rezavého jezera, kde pod hladinou žijí příšery, v šumění stromů slyšíte hlasy, můžete najít starobylé artefakty, obrazy ožívají, ptáci snášejí černá vejce a nic není zapomenuto.
Online hra: Cube Escape: Arles
30 %
848
2
A jsme zpátky u rezavého jezera. Tentokrát v domku Vincenta van Gogha, plném inspirace a nedokončených obrazů. Rozluštíte všechny hádanky a otevřete neodmyslitelnou kostku? Objeví se opět černý muž? A co vaše ucho?
Online hra: Cube Escape: Case 23
50 %
852
1
Zatím nejlepší a nejdelší díl série cube escape. Jste detektiv a vyšetřujete vraždu, která se stala u rezavého jezera v roce 1971 a na jejíž záblesky jste narazili v minulých dílech. Můžete se těšit na netradiční hádanky.
Online hra: Cube Escape: the Mill
90 %
922
1
Série pokračuje. Jste zavření ve starém mlýnu u jezera a odhalujete další část příběhu o černých a bílých kostkách a osobách v pozadí. Zprovozněte mlýn a uvidíte.
Online hra: Cube Escape: Birthday
53 %
889
1
Výprava do minulosti na břehu Rusty Lake. Co se přihodilo o vašich devátých narozeninách a poznamenalo celý váš život? Můžete to změnit? Mysteriózní adventura.