Odkazy na další stránky

Někteří tvůrci her mají své zdrojáky chráněné, i když hry nazývají free. Prezentují je však pouze na svých stránkách, a taky pouze tam si je můžete zahrát. Jedná se zejména o profesionální tvůrce, kteří dělají reklamní hry na objednávku a také japonské tvůrce. Protože jsou tyto hry kvalitní, nerad bych vás o ně připravil a proto zde uvádím pár odkazů na takovéto stránky.

Terminal house - Japonská sci-fi série, s propracovanou grafikou a tajemnou atmosférou. Posledně, když jsem tam koukal, bylo tam pět her.
Tipping point - fotorealistická grafika, zapeklité hádanky a opět skvělá atmosféra. To je série Tipping point, která má v současnosti 4 díly. Rozhodně doporučuji a nedivím se, že neposkytují zdroják her :) je to umělecké dílo.
Wogger - a další klasika, Wogger čerpá ze stylu Samorostu, a rozrostl se už na desítky pokračování. Nemám zde místo, abych všechny díly nabídnul, takže raději uvádím odkaz na jejich hlavní stránku.
Esklavos - adventurní série španělských vývojářů, Esklavos, má již více než 16 dílů.
10 Gnómů - hledání 10 trpajzlíků na nejrůznějších místech. série má už nejméně 12 dílů. Bohužel nemám pro všechny místo na Freš Fleš, kde jsem umístil jen první dva díly. Tady můžete pokračovat v hledání na oficiálních stránkách tvůrce.
Nitrome - hry pod značkou Nitrome patří sice k akčnímu žánru a na první pohled se sobě hodně podobají, ale každá má originální nápad a jsou zábavné. najdete zde například první díl Ice breakerů :)
Neutral - graficky i logicky úžasné room escape hry. velmi těžké, ale stojí za to :)
Akarika - jedny z nejtěžších ale zároveň nejlépe udělaných escape her. obvykle mají dva konce a dají se uložit
Eyemaze - tvůrce šílené Grow série
Kaitai - japonské rozebírací hry, aneb se šroubovákem na různá zařízení

Nejnovější flash hry - tady koukám jako první, když hledám novinky a to nejlepší dávám na freš flešNejnovější hry

Online hra: Mom's New Boyfriend Chapter 1
52 %
1591
6
Mamča má nového přítele a dcerunka žárlí. Podaří se jí románek překazit, nebo to vše dopadne nakonec jinak? Hledejte místa, kterými posunete děj.
Online hra: Real estate agent
64 %
867
0
Jste realitní agent a máte třicet dní na to abyste se oženil. Ale všechny ženy kolem vás jsou už vdané. Budete na sobě muset trochu zapracovat. A pak i na nich :-)
Online hra: Farm Stories
20 %
936
0
Jó, život na vesnici může být pěkná nuda. Ale ne pro vás. Všude čeká příležitost, jak si zašukat. Jen to chce správně rozehrát.
Online hra: Shorties's Kingdom 2
40 %
907
0
Partička fantasy hrdinů bojuje proti vlnám nepřátel až k finálnímu bosovi. Boj probíhá automaticky. Vy jen používáte zvláštní schopnosti a kupujete výzbroj.
Online hra: Hex Zen
20 %
1025
0
Uklidňující logická hra, kde musíte vložit několik obrazců do prázdného místa na hrací ploše.
Online hra: Little Alchemy 2
27 %
1149
9
Hra ve stylu Doodle God. Ze základních elementů skládáte čím dál složitější věci. Objevte všechny kombinace.
Online hra: Star Wars: Galactic Spy Tatooine
51 %
1227
0
Zahrajte si na špeha v prostředí slavné série Hvězdné války. Hledejte ukryté předměty a odhalujte tajné úkoly na planetě Tatooine.
Online hra: Forgotten Hill Memento: Buried Things
55 %
1548
0
Hororová adventura o šíleném vědci a jeho pohřbené manželce. Celkem dobré logické hádanky.
Online hra: Nekra psaria 2
67 %
1093
0
Johny byl unesen a ukradli mu z hlavy vzpomínku. co teď? asi sehnat lístek na vlak a vydat se domů. Ale kočičí pavouk potřebuje nakrmit.