Relaxační hry

Tyhle hry hraju, když chci si odpočinout :) nehoní vás čas (až na výjimky), nejsou v nich žádní nepřátelé, jen trochu logiky. Můžete klidně hodinu koukat a přemýšlet a hra na vás počká. Na rozdíl od útěkovek nebo point and click je můžete hrát furt znova a neomrzí vás.

Online hra: Hex Zen
20 %
1001
0
Uklidňující logická hra, kde musíte vložit několik obrazců do prázdného místa na hrací ploše.
Online hra: Star Wars: Galactic Spy Tatooine
51 %
1192
0
Zahrajte si na špeha v prostředí slavné série Hvězdné války. Hledejte ukryté předměty a odhalujte tajné úkoly na planetě Tatooine.
Online hra: Mystic Mahjong Adventures
20 %
1003
1
Mahjong, ve kterém sbíráte diamanty a postupujete do čím dál těžších levelů.
Online hra: The Legend of Pandora
80 %
688
0
Hledejte rozdíly na sérii obrázků příběhu bojovníka z jiné planety. Hra má tři obtížnosti.
Online hra: Mad CEO
40 %
714
1
Jste majitel firmy. Nakoupíte zaměstnance a pak je zlepšujete, aby vám víc vydělali. Když firma dostatečně vydělává, prodáte ji a jedete znova s malým bonusem.
Online hra: 1001 Arabian Nights 3 The Fisherman and the Jinni
20 %
898
0
Spojování gemíků na motivy pohádek tisíce a jedné noci.
Online hra: Sudoku
75 %
901
2
Klasické sudoku. Odpočinková hra, kde i lehká obtížnost vás zabaví nejméně na hodinu.
Online hra: Epic Clicker: Saga of Middle Earth
87 %
786
2
Sauron vám zkameněl všechny bojovníky a poslal na vás zombíky. Vy jako gandalf musíte porážet vlny nepřátel a postupně si bojovníky oživit. Pozor, hra je silně návyková :-))
Online hra: Reach the Core
70 %
712
5
Pozor, všichni relaxační kopáči, zbystřete pozornost. Je tu další hra s vrtákem, kterým se provrtáváte do středu planety a sbíráte suroviny.
Online hra: The Long Bright Dark
100 %
700
1
Jste detektiv, který vyšetřuje případ vraždy. V každé části příběhu musíte najít na obrazovce věci z dolní lišty.
Online hra: Treasures of the Mystic Sea
74 %
1455
5
Logická hra. Na rozsáhlém hracím poli vyměňujete dvojice objektů, abyste utvořili řadu, která pak zmizí, a vše nad ní se sesype dolů. Vaším úkolem je zbavit se v každém levelu podkladových dlaždic :)
Online hra: Coloruid
25 %
828
0
Ultimátní relaxační hra. Na ploše z barevných čtverečků je vaším úkolem přebarvit je v daném počtu tahů tak, aby vytvořily jednobarevnou plochu.
Online hra: 5 Minutes to Kill (Yourself) Reloaded
40 %
713
0
Cílem v téhle prapodivné hře je se zabít. Vaše pracoviště je různými nástrahami přímo poseto, takže o příležitost nebude nouze, ale stihnete to do pěti minut? :)
Online hra: Monster clicker
20 %
798
4
Absolutní oddychovka u které můžete strávit hodiny. Klikejte a vylepšujte vaše zvířátko až do finální formy.
Online hra: The Clocktower Mystery
56 %
970
2
Pěkná oddechová hra. Na spodní liště máte obrázky věcí a musíte je najít v každé scéně.
Online hra: Side Effect 2
40 %
1218
1
Oddechová logická hra. Umísťujete skupiny barevných kostiček na plochu tak, aby propojily stejně barevný okraj se středem. Oproti prvnímu dílu jsou ve hře různé vychytávky, vylepšující hratelnost.
Online hra: 10 Gnomes in Dubrovnik
60 %
1007
1
Hledejte deset schovaných trpajzlíků v detailně nafocených uličkách Dubrovníku. Jsou opravdu dobře schovaní, tak nevynechejte žádnou skulinu :)
Online hra: Master Mahjong
29 %
1211
1
jednoduchý mahjong s pravou čínskou hudbou, který vás nechá pokračovat od levelu, kde jste skončili
Online hra: Pike Club 2
80 %
948
0
Zapamatujte si, kde leží kartičky a pak je správně odkrývejte. Propracovaná strategická hra, s prvky pexesa a temnou atmosférou.
Online hra: Sushi Cat
47 %
982
0
Kocourek uvidí za výlohou krásnou kočičku. Ale co to, dveře se otevírají jen, když máte potřebnou váhu. Rozhodne se proto posilnit se suši. Přinášíme vám i první díl, této relaxační hry.
Online hra: Sushi Cat 2: The Great Purrade
43 %
1029
0
Známá kočička, co má ráda sushi se vypravila na slavnost. Hned zkraje ale ztratila svou panenku. Pomozte jí projít všechny levely téhle relaxační hry a její malou kamarádku najít. Budete muset sníst hoodně sushi.
Online hra: Gluey 2
40 %
971
0
Dohráli jste hru s přelévajícími se barvičkami, Gluey? A chcete víc? Máme tady pokračování, při kterém si příjemně zarelaxujete.
Online hra: Motley Town
67 %
1287
2
hledejte zvířátka převlečená za obyvatele veselého městečka. vtipná a zpočátku náročná hra na postřeh a fantazii
Online hra: Billi Color Lines
38 %
1315
1
Přesouvejte kuličky po stole, abyste dostali 5 vedle sebe, buď vodorovně, svisle, nebo šikmo. Kuličky ale stále přibývají, takže je to čím dál obtížnější.
Online hra: Symphony
31 %
1039
1
vpravdě relaxační hra, ve které směrujete proudy barevných tekutin do míst, kde spustí příjemnou hudbu
Online hra: Ancient Jewels
61 %
1568
3
Další gemíky. Cílem je zlikvidovat některé pozice na hrací ploše tím, že na nich zničíte gemy. Další novinka je, že po zničení 5 gemů v určitém tvaru se vám objeví speciální kameny :)
Online hra: Gem Invasion
73 %
1142
4
Gemy útočí :) je jich čím dál víc a víc. Ničte jejich řady a hledejte komba jak jich zničit více naráz. Odpočinková logická hra. Docela pěkná.
Online hra: Heru
42 %
1225
0
odpočinková hra, velice podobná hře Zuma. také likvidujete kuličky, které se pomalu sunou do důlku. ve vyšších levelech pak přibývají další barvy.
Online hra: Dark Legion 2
24 %
1093
2
dva kouzelníci proti sobě, hrací plocha s pomíchanou manou, vaše taktické schopnosti a postřeh, rovná se pořádná porce zábavy na dlouhé zimní večery
Online hra: Gold strike
23 %
1164
0
zábavná logická hra. jste horník a z leva se na vás valí stěna barevných kostek. Popadněte svůj věrný krumpáč a rozbijte ji.
Online hra: Mahjong Chain
33 %
5016
24
tak trochu jiný mahjong. kostičky je možné odebrat jen pokud se dají spojit maximálně dvakrát lomenou čarou. příjemná oddechovka, do které se rychle dostanete
Online hra: Moonlight
95 %
1203
0
hra o hledání rozdílů ve dvou obrázcích. sledujte pohádkový příběh mladíka, který v noci za úplňku potká vílu
Online hra: Clasic Sudoku
40 %
949
0
Kdo by neznal sudoku. Vyplňte čtverec 9*9 polí čísly tak, aby se neopakovaly v řádku, sloupci ani v žádném z menších 3*3 čtverců.
Online hra: Fishing girl
40 %
1046
1
chcete si odpočinout při rybaření, ale když zjistíte, že na nedalekém ostrově je ztracený chlapec, který kvůli žralokům nemůže přeplavat zpět, rozhodnete se ho zachránit. Hra má dva konce :)
Online hra: Mega miner
37 %
981
0
Jste horník ve vrtací soupravě a vaším úkolem je provrtat se až kamsi do tajemných hlubin blízko středu Země. K tomu vám poslouží vytěžené minerály, za něž si postupně svůj stroj vylepšujete.
Online hra: Mahjongg Alchemy
18 %
1200
0
Trochu jiný mahjong s kameny, kde jsou alchymistické znaky. neztratil však nic ze své mahjongovitosti :)
Online hra: Mahjongg Solitaire
20 %
1200
1
Rychlý mahjong, který procvičí váš postřeh. Na rozebrání hromádky kamenů máte pouhé 3 minuty.
Online hra: Zuma
15 %
1286
3
Odpočinková logická hra Zuma vás přivádí do světa barevných kuliček (pokolikáté už). Jelikož nevím o co v ní jde, tak na to budete muset přijít sami.
Online hra: Picma Squared
40 %
987
0
taková logická křížovka, kde musíte vyplnit mřížku barevnými čtverci, podle zadaných čísel. podobné picrossu, jen místo sloupců a řádků se čísla vztahují k okolí.
Online hra: Interlocked
40 %
1008
0
Zajimavá a pěkně udělaná hra, ve které rozebíráte dřevěné hlavolamy. Povedený je hlavně realistický způsob hýbání s jednotlivými kousky.
Online hra: Jorinapeka
52 %
1069
5
Příjemná oddechová logická hra. Vaším úkolem je spustit požírání kuliček na jakési mřížce, tak aby byly v každém levelu sežrány všechny barevné koule.
Online hra: Icy Gifts
90 %
982
6
Vaším úkolem je v každém levelu vybrat vhodné místo, kde provdete výbuch a zničíte tak co největší počet objektů. Pěkná oddechová hra s upgrady a achievementy.
Online hra: Governor of Poker 2
100 %
1053
0
Výborný simulátor pokrových turnajů na divokém západě. Navolte si postavu a hned se můžete vydat reprezentovat své město.
Online hra: The Amazing Fix
68 %
2948
11
Váš krásný domeček zamořila zvířata, rozházela odpadky, zničila nábytek a poškodila zařízení. Vaším úkolem je dát všechno do pořádku. Podaří se vám najít správné pořadí, jak udělat vše?
Online hra: Robin Hood
90 %
1158
2
příběh o Robinu Hoodovi trochu jinak :) v této hře hledáte rozdíly na dvou obrázcích a několikrát také rozhodujete, jak bude příběh pokračovat.
Online hra: Fill Zone
52 %
1265
0
v této jednoduché oddechové hře je vaším úkolem přebarvovat kostičky na hrací ploše tak, abyste nakonec dostali jednolitou barevnou plochu
Online hra: Side Effect
40 %
1288
2
logická hra ve vydařeném provedení. cílem je umístit na hrací plochu co nejvíce kostiček a propojit je se stěnou stejné barvy.
Online hra: 4 Differences
22 %
1255
6
krásná hra, ve které hledáte na každém obrázku 4 rozdíly. některé obrázky jsou netradičně zrcadlově otočeny a některé se hýbou.
Online hra: Gluey
53 %
1205
4
relaxační hra. spojujte různě barevné bloby, aby nakonec nezbylo v nádobě nic. kapalinový tetris :)
Online hra: Paradoxion
40 %
1097
11
po dlouhé době zase jedna příjemná logická oddychovka. spojte kuličky na hrací ploše tak, aby se všechny vzájemně vybily :)
Online hra: Little Red Riding Hood
48 %
1205
1
hledejte rozdíly v postapokalyptické pohádce o karkulce
Online hra: Picross
33 %
1176
3
příjemná oddechová hra. něco jako křížovka, ve které je cílem nakreslit z bodů obrázek. více o pravidlech v komentáři.
Online hra: Loops of Zen 3
56 %
1246
6
nesmírně uklidňující hra. vaším cílem je poskládat obrazce tak, aby ladily oku. nebyly tam žádné volné konce a vše bylo pěkně zaoblené.
Online hra: Combine
53 %
1193
3
variace na tetris, ovšem tentokrat s barevnýma kuličkama. spojíte li tři a více stejné barvy, změní se na jednu vyšší barvy podle stupnice vlevo. docela příjemný relax :)
Online hra: Open Doors 2
38 %
1153
1
oddechovka s příjemnou hudbou. s kostičkou musíte projít labyrintem dveří, pro které platí určitá pravidla. ne vždy je první cesta co vás napadne ta správná. ovládání šipkama
Online hra: Movie puzzle
40 %
947
2
geniální nápad. poskládejte puzzle z kousků na kterých se obrázek hýbe
Online hra: 10 Gnomes 2: walk in the park
50 %
1066
0
druhý díl hledání trpajzlíků. tentokrát se schovali v parku
Online hra: 10 Gnomes 1: the rooftops
40 %
1117
3
první díl slavné série. najděte 10 schovaných trpajzlíků za 10 minut :)
Online hra: The Dragon and The Wizard
40 %
1211
0
Hledejte rozdíly v časovém limitu na stránkách pohádkové knížky. Velmi pěkná hra, podobně jako hra Dreams.
Online hra: Dreams
53 %
1359
0
hledejte rozdíly na obrázcích a projděte celý příběh
Online hra: Mahjong
39 %
2420
3
dvě a dvě jsou 4 :) mahjong znáte ne? odebírejte dvojice stejných kostek z hromady, až nezbyde nic