možnost přispět 20 Kč na další rozvoj stránek

Anketa

nahrává se...

Přihlášení Registrace

hráčů registrováno: 45
nejste přihlášen / a
Přihlásit

Zkuste také

Výživová poradkyně

30 DNES nejhranějších her

Online hra: Milk Plant 7
73 %
7
0
tentokrát si s ňadry hrají robotické paže a slečna je doslova podojena
Online hra: Milk Plant 1
43 %
6
2
First part of perverse japanese BDSM game. Starring big boobs manga girl.
Online hra: Milk Plant 2
51 %
5
1
Another perverse BDSM with manga girl. This time with a string.
Online hra: Milk Plant 6
54 %
5
1
japonské hrátky s obřími ňadry svázané dívky
Online hra: Band of Heroes
40 %
5
0
tak trochu střílečka, tak trochu rpg. partička hrdinů se utěšeně rozrůstá a výprava za ukradeným drahokamem může začít.
Online hra: Milk Plant 4
49 %
4
3
další drsné BDSM mučení manga slečny plné mléka
Online hra: Milk Plant 5
41 %
4
0
Tied japanese girl and two horny black men.
Online hra: Mahjong Chain
33 %
4
22
tak trochu jiný mahjong. kostičky je možné odebrat jen pokud se dají spojit maximálně dvakrát lomenou čarou. příjemná oddechovka, do které se rychle dostanete
Online hra: Milk Plant 10: Shitatiti
39 %
4
1
japonská BDSM úchylárna
Online hra: Side Effect
40 %
3
2
logická hra ve vydařeném provedení. cílem je umístit na hrací plochu co nejvíce kostiček a propojit je se stěnou stejné barvy.
Online hra: Horny afternoon
54 %
2
1
slečna Vendy by ráda vyrazila do města za zábavou, ale její přísná guvernantka ji nepustí. a tak se musí Vendy zabavit sama, ale tajně :)
Online hra: Evolver
64 %
2
1
Logická hříčka. Správnou posloupností kroků přispějte k tomu, že se z opičky vyvine současný člověk. Je poměrně těžké na to přijít, tak bacha.
Online hra: Level Up
100 %
2
7
o jedné zapomnětlivé slečně, které spadne na zahrádku záhadný chlapec a zboří jí plot :-D a o tom co bylo dále. hodně neobvyklá plošinovka
Online hra: Kogama: Animations
25 %
2
2
Vaše postavička se ocitne ve 3D světě, spolu s dalšími hráči. Vaším úkolem je zdolat 5 náročných bludišť a otevřít finální teleport.
Online hra: Bad Viking and the Curse of the Mushroom King
50 %
2
0
Král houbička vás proklel strašlivým prokletím, že už vám nikdy nebude chutnat hamburger. Jediná záchrana je uvařit si kouzelný lektvar. Vaše cesta začíná.
Online hra: Adam and Eve
70 %
2
0
narozdíl od klasické verze se v téhle hře Adam pokouší do ráje dostat, protože tam na něj už čeká nahatá Eva. vtipná, ale celkem jednoduchá adventurka
Online hra: Spectromancer Truth & Beauty
50 %
2
0
Fantasy souboje s kouzelníky, pomocí kartiček, né nepodobných magic the gathering. Pravidla jsou však trochu jiná. Zachraňte svět před vládou chaosu :)
Online hra: Dibbles: For The Greater Good
80 %
2
0
Připravte pomocí malých diblíků cestu králi do bezpečí. První kdo zvedne kámen, musí příkaz vykonat, i kdyby ho to mělo stát život. Dibbles jsou velice podobní Lemmings.
Online hra: Fishing girl
40 %
2
1
chcete si odpočinout při rybaření, ale když zjistíte, že na nedalekém ostrově je ztracený chlapec, který kvůli žralokům nemůže přeplavat zpět, rozhodnete se ho zachránit. Hra má dva konce :)
Online hra: Penguins Attack TD 2
48 %
2
4
armáda tučňáků se vydala na pochod. dokážete postavit dost věží, abyste je zastavili? zábavná tower defence hra, ve stylu Gemcraftu
Online hra: Endeavor
100 %
2
5
Na to jak má takhle skákací adventura jednoduchou grafiku je překvapivě zábavná a povedená :) vyskákejte na vrchol hory pro poklad.
Online hra: This is a Work of Fiction
45 %
2
7
sada obtížných hádanek a rébusů, s mysteriózní atmosférou. v každém levelu musíte nejprve příjít na to jak se dostat dále.
Online hra: Tinysasters 2: rise of the nexus
20 %
2
3
zkuste si vybudovat prosperující civilizaci, když máte k dispozici jen malé území a ze všech stran se na vás valí přírodní pohromy
Online hra: Mad CEO
40 %
2
1
Jste majitel firmy. Nakoupíte zaměstnance a pak je zlepšujete, aby vám víc vydělali. Když firma dostatečně vydělává, prodáte ji a jedete znova s malým bonusem.
Online hra: Escaping the Prison
87 %
2
5
existuje tisíc způsobů jak se může útěk z vězení podělat. a v téhle hře je všechny objevíte :-D ale odvážnému štěstí přeje
Online hra: Nightmares The Adventures, Episode 3
60 %
2
1
třetí noc malého Viktora plná nočních můr, tentokrát bloudíte v obrovské knihovně a terorizuje vás vzteklá krysa
Online hra: Sushi Cat
47 %
2
0
Kocourek uvidí za výlohou krásnou kočičku. Ale co to, dveře se otevírají jen, když máte potřebnou váhu. Rozhodne se proto posilnit se suši. Přinášíme vám i první díl, této relaxační hry.
Online hra: Necronomicon: Book of Dead Names
60 %
2
2
Atmosférická karetní hra na motivy knížek H.P. Lovecrafta. Sehrajete postupně třicet karetních duelů plných kouzel a příšer z nočních můr.
Online hra: Forgotten Asylum
30 %
2
1
jako další tu máme starší adventuru plnou atmosféry a skvělé grafiky. cíl hry neznám, jelikož jsem ji ještě pořádně nehrál, ale zřejmě máte najít svou dívku v dávno zavřeném blázinci uprostřed lesa
Online hra: Vampire skills
28 %
2
2
Jste mladý upír a musíte se pod dohledem přísného profesora Vlada naučit všechny upíří triky, jak se dostat ke spící panně :-D Celkem vtipná hra.