možnost přispět 20 Kč na další rozvoj stránek

Anketa

nahrává se...

Přihlášení Registrace

hráčů registrováno: 45
nejste přihlášen / a
Přihlásit

Výživová poradkyně

Oblíbené hry hráče kubík

Online hra: Gemcraft
63 %
990
6
tzv. tower defence, fantasy strategie s prvky RPG. bráníte svou vesnici před hordami příšer vytvářením kouzelných diamantů a zlepšujete své magické schopnosti.
Online hra: Picross
50 %
951
3
příjemná oddechová hra. něco jako křížovka, ve které je cílem nakreslit z bodů obrázek. více o pravidlech v komentáři.
Online hra: The Several Journeys of Reemus, Chapter 3
58 %
1101
15
Další, výbornou grafikou a příběhem nabitý, díl Reemuse. Příběh navazuje přesně ve chvíli kdy vyslýcháte červa z předchozího dílu.
Online hra: Paradoxion
40 %
864
11
po dlouhé době zase jedna příjemná logická oddychovka. spojte kuličky na hrací ploše tak, aby se všechny vzájemně vybily :)
Online hra: Side Effect
40 %
1015
2
logická hra ve vydařeném provedení. cílem je umístit na hrací plochu co nejvíce kostiček a propojit je se stěnou stejné barvy.
Online hra: Endeavor
50 %
880
5
Na to jak má takhle skákací adventura jednoduchou grafiku je překvapivě zábavná a povedená :) vyskákejte na vrchol hory pro poklad.
Online hra: Robot unicorn attack
68 %
797
3
nenapadá mě žádný komentář kromě LOOOOOOOOOOOOOOOOOOL :-D
Online hra: Epic battle fantasy 3
48 %
1425
6
starobylý démon vysál našim hrdinům všecku sílu a zkušenosti, takže musí začít zase od píky :) v pokračování výborného RPG
Online hra: This is a Work of Fiction
45 %
899
7
sada obtížných hádanek a rébusů, s mysteriózní atmosférou. v každém levelu musíte nejprve příjít na to jak se dostat dále.
Online hra: Solarmax
44 %
842
0
Výborná strategie z blízkého i hlubokého vesmíru. Dobýváte nejprve Měsíc, pak Mars a po objevení hvězdné brány i další soustavy. TO MUSÍTE VIDĚT
Online hra: Robot Attack
80 %
971
0
Roboti se vzbouří a chtějí vyhladit lidstvo. Jedinou nadějí je malý človíček, který ukradne robotům nejcennější věc a schová ji do obranné věže. Ale teď po vás půjdou všichni !!! Netradiční ale zábavná tower defence hra, s výbornou grafikou.
Online hra: Mega miner
43 %
747
0
Jste horník ve vrtací soupravě a vaším úkolem je provrtat se až kamsi do tajemných hlubin blízko středu Země. K tomu vám poslouží vytěžené minerály, za něž si postupně svůj stroj vylepšujete.
Online hra: Cairn
100 %
586
2
hodně povedená hra s logickými puzzle ve fantaskním světě. vyřešte hádanky a najděte cestu domů.
Online hra: Loops of Zen 3
56 %
1007
6
nesmírně uklidňující hra. vaším cílem je poskládat obrazce tak, aby ladily oku. nebyly tam žádné volné konce a vše bylo pěkně zaoblené.
Online hra: Gold strike
23 %
900
0
zábavná logická hra. jste horník a z leva se na vás valí stěna barevných kostek. Popadněte svůj věrný krumpáč a rozbijte ji.
Online hra: Dark Legion 2
24 %
860
2
dva kouzelníci proti sobě, hrací plocha s pomíchanou manou, vaše taktické schopnosti a postřeh, rovná se pořádná porce zábavy na dlouhé zimní večery
Online hra: Spectromancer Truth & Beauty
50 %
652
0
Fantasy souboje s kouzelníky, pomocí kartiček, né nepodobných magic the gathering. Pravidla jsou však trochu jiná. Zachraňte svět před vládou chaosu :)
Online hra: Demonrift TD
60 %
870
1
netradiční fantasy tower defence, kde z věží vylézají jednotliví bojovníci a pouštějí se do boje s postupující vlnou nepřátel. hra je také okořeněna stavbou budov na velké mapě.