30 nejméně hraných her

-- %
2
0
-- %
32
2
Online hra: The Legend of Pandora
80 %
699
0
Hledejte rozdíly na sérii obrázků příběhu bojovníka z jiné planety. Hra má tři obtížnosti.
Online hra: Konchi Quest the Forbiden Map
40 %
701
0
Akční adventura, ve které klikáte na prostředí kolem hlavního hrdiny, i na něj samotného, abyste našli správnou kombinaci jak se dostat dále.
Online hra: Wild Wastelands
-- %
704
0
Akční řežba. Ovládáte hrdinu, který kolem sebe střílí jako šílený na stále nové vlny nepřátel a Big bosy. Vaším úkolem je především uhýbat a za nasbírané peníze si vylepšovat zbraně.
Online hra: Chipset-0
80 %
711
0
Lidé už žijí pouze ve virtuální realitě. Jste robůtek, který se má starat o to, aby se z ní neodpojili. Zapojte zpět všechny zástrčky :) roztomilá i děsivá plošinovka.
Online hra: The Long Bright Dark
100 %
714
1
Jste detektiv, který vyšetřuje případ vraždy. V každé části příběhu musíte najít na obrazovce věci z dolní lišty.
Online hra: Pokemon Emerald Version
53 %
716
2
Každý dnes hraje pokemon GO, ale dávno předtím tady byla klasická konzolová bitevní hra pokemon. Tady je jeji oprášená verze.
Online hra: Elephant Quest
100 %
721
0
Malý modrý sloník na bojové výpravě za zlodějem klobouků. Nebezpečně zábavná plošinovka a střílečka :)
Online hra: Reach the Core
70 %
721
5
Pozor, všichni relaxační kopáči, zbystřete pozornost. Je tu další hra s vrtákem, kterým se provrtáváte do středu planety a sbíráte suroviny.
Online hra: Royal Guard
27 %
724
1
Odvážný lučištník chrání království před hordami útočících příšer. Máte šípy, máte meteority, máte prokletí. Tak hurá na ně !
Online hra: Mad CEO
40 %
725
1
Jste majitel firmy. Nakoupíte zaměstnance a pak je zlepšujete, aby vám víc vydělali. Když firma dostatečně vydělává, prodáte ji a jedete znova s malým bonusem.
Online hra: 5 Minutes to Kill (Yourself) Reloaded
40 %
726
0
Cílem v téhle prapodivné hře je se zabít. Vaše pracoviště je různými nástrahami přímo poseto, takže o příležitost nebude nouze, ale stihnete to do pěti minut? :)
Online hra: The Chambers 3
40 %
730
2
Celkem těžká logická hra. Jste zavřeni v propleteném bludišti plném páček, dveří a silových polí a musíte se dostat ven. Připomíná film Kostka.
Online hra: Megagun
80 %
735
2
Střílečka. Řídíte obří dělo, umístěné na planetě, které si různě vylepšujete, a sestřelujete nepřátelské útočníky. Docela těžké.
Online hra: Sacred Treasure
22 %
739
5
Pěkné vtipné malé RPG se spoustou potvor k zabití a vylootování. Vylepšujete postavu a probojováváte se do dalších misí skrz zajimavý příběh.
Online hra: Talesworth Adventure: The Lost Artifacts
80 %
741
0
Cesta hrdiny bludištěm není nikdy snadná. V téhle hře máte možnost mu v plánování výpravy být nápomocni.
Online hra: Kingdom Wars Idle
40 %
745
1
Jste válečník a rozhodl jste se dobít obří nedobytnou pevnost. Sám to ale nezvládnete. Vybudujte postupně armádu a vylepšete své sýpky a doly. Pak se vám to možná povede.
Online hra: Silent Nights
-- %
749
2
Hororová 3D hra pro modul Unity. Bloudíte v noci prokletým domem a snažíte se uniknout. Všechny dveře ale zdánlivě vedou zpátky.
Online hra: Farmer Quest
33 %
765
0
Při soubojích na hrací ploše posouváte řádky nebo sloupce, abyste spojili tři a víc stejných objektů. Poražené bosy si pak můžete najmout jako vlastní bojovníky a vylepšovat.
Online hra: Villainous
27 %
770
0
Opak Tower Defence strategie. Nyní jste vy ten zlý nájezdník, který posílá po cestě mezi věžemi své jednotky dobít město.
Online hra: Through Abandoned 2 The Forest
-- %
780
0
Pěkná nová adventurka jak má být. Procházení portály do vzdálených světů a řešení logických úkolů. Tak směle do toho.
Online hra: The Earl Octopusor
-- %
784
0
Těžká adventura s trochu podivným příběhem. Potápěčka zachraňuje svého asi otce, který se zamiloval do mořské panny a unesla je chobotnice :))
Online hra: The Mysterious Island 49
27 %
792
0
pomožte trosečníkovi uprchnout z podivného ostrova :) netradičně kreslená adventurka
Online hra: Forgotten Hill: Fall
50 %
794
2
Lehce hororová adventura, ve které bloudíte v noci v tajemném opuštěném domě a nejde elektřina. Najdete uvnitř pomoc a dostanete se ven živý?
Online hra: Epic Clicker: Saga of Middle Earth
87 %
797
2
Sauron vám zkameněl všechny bojovníky a poslal na vás zombíky. Vy jako gandalf musíte porážet vlny nepřátel a postupně si bojovníky oživit. Pozor, hra je silně návyková :-))
Online hra: Ultimate Tower
8 %
797
0
Tower defence, kde máte jen jednu několika patrovou věž. Ta vám vyrábí jednotky a s těma posouváte po mapě, abyste ji ubránili. Celkem zajimavý koncept.
Online hra: Bad Viking and the Curse of the Mushroom King
50 %
800
0
Král houbička vás proklel strašlivým prokletím, že už vám nikdy nebude chutnat hamburger. Jediná záchrana je uvařit si kouzelný lektvar. Vaše cesta začíná.
Online hra: Adam and Eve
70 %
801
0
narozdíl od klasické verze se v téhle hře Adam pokouší do ráje dostat, protože tam na něj už čeká nahatá Eva. vtipná, ale celkem jednoduchá adventurka
Online hra: The Queen of Snakes
80 %
803
1
Odvážná cestovatelka se vydává do džungle, najít poklad hadí královny. Budete jí v téhle těžké adventuře nápomocni?