možnost přispět 20 Kč na další rozvoj stránek

Anketa

nahrává se...

Přihlášení Registrace

hráčů registrováno: 45
nejste přihlášen / a
Přihlásit

Zkuste také

Výživová poradkyně

30 DNES nejhranějších her

Online hra: Mahjong Chain
33 %
5
22
tak trochu jiný mahjong. kostičky je možné odebrat jen pokud se dají spojit maximálně dvakrát lomenou čarou. příjemná oddechovka, do které se rychle dostanete
Online hra: Talesworth Adventure: The Lost Artifacts
100 %
3
0
Cesta hrdiny bludištěm není nikdy snadná. V téhle hře máte možnost mu v plánování výpravy být nápomocni.
Online hra: The Dreamerz
70 %
2
1
stroj na sny se pokazil. musí povstat hrdina a opravit ho. a ten hrdina jste vy. :) tak šup do rakety
Online hra: Onamis
11 %
2
0
francouzská útěkovka s pěknými hádankami. na vše se dá logicky dojít.
Online hra: Reach the Core
70 %
2
5
Pozor, všichni relaxační kopáči, zbystřete pozornost. Je tu další hra s vrtákem, kterým se provrtáváte do středu planety a sbíráte suroviny.
Online hra: Fixation
87 %
2
0
Logická plošinovka, s neobvyklou hlavní hrdinkou. Přes překážky se dostáváte pomocí vyfukovaného cigaretového kouře :-) Na pozadí se také odvíjí zajimavý příběh.
Online hra: Icy Gifts
90 %
2
6
Vaším úkolem je v každém levelu vybrat vhodné místo, kde provdete výbuch a zničíte tak co největší počet objektů. Pěkná oddechová hra s upgrady a achievementy.
Online hra: Milk Plant 4
48 %
2
3
další drsné BDSM mučení manga slečny plné mléka
Online hra: Fog fall 4
40 %
2
0
pokračování adventury ze světa po jaderné válce. náš hrdina přichází do města coopertown, kde přežilo pár lidí a vytvořili něco na způsob civilizace. ale k cizincům jsou velice nepřátelští.
Online hra: Kingdom Rush
57 %
2
3
nová povedená tower defense ze středověku, která je plná vtipných hlášek, dobře se ovládá a zaručeně vás pobaví
Online hra: The Scene of the Crime: Golden Doll
67 %
1
0
Druhý díl detektivní adventury. Opět jako detektiv přicházíte na místo činu vybaven snímačem otisků prstů. Vražda se tentokrát stala v domku na pláži. Podaří se vám posbírat dost důkazů k usvědčení pachatele?
Online hra: Secret fantasy dreams
34 %
1
0
Epizoda z Horny afternon série. Chůva se chystá ke spánku a Vendy se k ní příjde ve snu přitulit. A nebyla by to Vendy, kdyby z toho nekoukaly erotické hrátky.
Online hra: Give Junior a bath
56 %
1
0
a ne a ne a ne, a nevykoupu se !
Online hra: Sneak Thief 5 – Final Five
60 %
1
0
Pátý díl série sneak thief. Na základně geniálního vědce naleznete jeho samotného, proměněného v kámen. Tak se trošku rozhlédnete, co by se tu dalo ukrást :)
Online hra: Icycle
50 %
1
0
Naháč na kole, aneb taková blbost, že to musíte vidět :) projížďka zmrzlým světem a sbírání bublinek.
Online hra: Riddle Transfer
70 %
1
3
Naši 4 hrdinové se vracejí zpět na Zemi, ale při přistání je chytí MiB a zavřou do tajné vojenské laboratoře. Takže pokračujem a jsme zase na útěku :-)
Online hra: Wild Wastelands
-- %
1
0
Akční řežba. Ovládáte hrdinu, který kolem sebe střílí jako šílený na stále nové vlny nepřátel a Big bosy. Vaším úkolem je především uhýbat a za nasbírané peníze si vylepšovat zbraně.
Online hra: The Amazing Fix
68 %
1
11
Váš krásný domeček zamořila zvířata, rozházela odpadky, zničila nábytek a poškodila zařízení. Vaším úkolem je dát všechno do pořádku. Podaří se vám najít správné pořadí, jak udělat vše?
Online hra: Epic battle fantasy 4
60 %
1
1
Epické RPG pokračuje. Poté co hrdinové zachránili ve trojce svět, rozhodli se ho vyplenit, podle vzoru, co jsem zachránil, je moje :-D Neohrožená druidka Anna se vydává na cestu, aby jejich řádění učinila přítrž.
Online hra: Escape from Dr. Ichie’s Cafe
21 %
1
0
Probouzíte se v prázdné kavárně a na stole nacházíte dopis. Drahý útěkáři, připravil jsem pro tebe tuhle výzvu. Dokaž že na to máš. Dr. Ichie.
Online hra: The Several Journeys of Reemus, Prologue
65 %
1
0
zachraňte vesnici před záplavou obřích mravenců
Online hra: Dont wake her
43 %
1
7
vaše dívka spí, ale vy si chcete hrát. dokážete ji pomalu svléknout aniž by se probudila?
Online hra: Endeavor
100 %
1
5
Na to jak má takhle skákací adventura jednoduchou grafiku je překvapivě zábavná a povedená :) vyskákejte na vrchol hory pro poklad.
Online hra: The Great bedroom escape
65 %
1
1
tradiční zamykačka, tentokrát v ložnici
Online hra: Drawfender
93 %
1
0
Ochraňujete svou postavičku před útokem zabijáků tím, že na obrazovce kreslíte bariéry, které se pak zhmotní. Při kreslení máte poměrně volnou ruku, takže je hra velmi variabilní.
Online hra: Treasures of the Mystic Sea
79 %
1
5
Logická hra. Na rozsáhlém hracím poli vyměňujete dvojice objektů, abyste utvořili řadu, která pak zmizí, a vše nad ní se sesype dolů. Vaším úkolem je zbavit se v každém levelu podkladových dlaždic :)
Online hra: Touban
50 %
1
0
hodně ujetá japonská room escape hra. musíte uniknout z domu plného podivných postav, které vás při chybném rozhodnutí zabijou :).
Online hra: Red Remover
85 %
1
2
další z řady odendávaček, kde je vaším úkolem odstranit kostičky tak, aby něco zůstalo na obrazovce. zjednodušeně se těmto hrám říká Physics games.
Online hra: Shorties's Kingdom 2
80 %
1
0
Partička fantasy hrdinů bojuje proti vlnám nepřátel až k finálnímu bosovi. Boj probíhá automaticky. Vy jen používáte zvláštní schopnosti a kupujete výzbroj.
Online hra: Mom's New Boyfriend Chapter 1
51 %
1
6
Mamča má nového přítele a dcerunka žárlí. Podaří se jí románek překazit, nebo to vše dopadne nakonec jinak? Hledejte místa, kterými posunete děj.